Filtreleme Seçenekleri
Filtreleme seçenekleri için tıklayınız
Fiyat aralığı (kişi başı)
0.0 TL
162.0 TL
Otel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Bölge seçebilirsiniz.
Tesis Tipi
Hotel Zinciri
Otel Genel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Konaklama tipini seçebilirsiniz.
Aramayı güncelle
Kışın, tatilin keyfi birbirinden özel olanaklar sunan kayak otelleriyle çıkıyor.
Uludağ, Kartalkaya, Sarıkamış ve Palandöken gibi kayak merkezlerinde yer alan kayak otelleri, kış aylarında tatil yapmak için birçok fırsat sunuyor.

Kayak Pistleri

Kayak otellerinin farklı özellikteki pistleri başlangıç ya da profesyonel seviyede kayak yapmak isteyenlere alternatifler sunuyor. Otellerin bünyesinde bulunan bu pistler sayesinde becerinizi geliştirebiliyor ve kayak yapmanın zevkine varabiliyorsunuz.

Kayak Sporu İçin Gerekli Her Şey

Kayak otelleri misafirlerini tüm imkânları sunan kayak odalarıyla ağırlıyor. Bu odalardan kiralayarak kullanabileceğiniz kayak malzemeleri tatilde size kolaylık ve çabukluk kazandırıyor.

Alternatif Sporlar

Bu otellerde aktivite olanakları sadece kayak sporuyla sınırlı değil. Snowboard, big foot, ATV safari, kar motosikleti, kızak ve buz pateni gibi seçenekler tatilde alternatif aktiviteniz olabilir.
Soğuktan Enerjiniz Tükendiğinde...
Tüm gün soğukta enerjinizi harcadıktan sonra otellerin enfes yemekleri sizi bekliyor. Peki sıcak şarap ve sucuğa kim hayır diyebilir? Karlarla kaplı merkezlerde sunulan yiyecek-içecek seçenekleri aktiviteler sonrasında keyifli birer mola oluyor.
Özel Hizmetler
Kayak otelleri özel hizmetleriyle de kış tatilinizi daha keyifli hale getiriyor. Türk Hamamı, çocuklu aileler için özel odalar, şömine başı keyfi, farklı aktiviteler ve canlı müzik gibi imkanlar bunlardan sadece birkaçı.
Farklı Oda Alternatifleri
Tesislerde çiftler, çocuklu misafirler ya da arkadaş grupları için değişik özellikte oda seçenekleri bulmanız mümkün. Tüm sorularınızı Etstur seyahat danışmanlarıyla paylaşıp detaylı bilgiler alabilirsiniz.
*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.