Filtreleme Seçenekleri
Filtreleme seçenekleri için tıklayınız
Fiyat aralığı (kişi başı)
0.0 TL
404.0 TL
Otel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Bölge seçebilirsiniz.
Konaklama tipini seçebilirsiniz.
Aramayı güncelle
Kaş
Likya Dönemi'nin en gözde şehirlerinden biri olan Kaş; tarihin büyülü kalıntıları ve doğal güzellikleri eşliğindeki coğrafyasında misafirlerini büyülüyor.
Antalya'nın en popüler beldelerinden biri olan Kaş; leziz yemekler sunan restoranları, gece hayatı ve çevresindeki doğal güzelliklerle tatillerin vazgeçilmezi oluyor.

Patara Plajı

Bölgenin en ünlü plajı Patara Plajı. Bunun dışında Kaş ve çevresinde birçok plaj bulunuyor. Küçükçakıl, Büyükçakıl, Akçagerme ile Limanağzı, Kaputaş görülmeye değer plajlardan sadece birkaçı.

Kaleköy

Buraya ulaşım sadece teknelerle yapılıyor. Kaleköy'e vardıktan sora yukarıya tırmanıp, kaleye çıkarak panaromik manzarayı seyredebilirsiniz.

Patara Tiyatrosu

M.Ö. 2. yüzyıla tarihlenen Patara Tiyatrosu, bir yamacın eteğine kurulu ve ortalama 10.000 kişilik kapasiteye sahip.

Aperlai Antik Kenti

Sıcak İskelesi'ndeki Aperlai Antik Kenti, yarımadanın ucunda Toprakada ve Karaada yer alıyor. Burası tarihle doğanın ve bugünkü yaşamın iç içe olduğu bir bölge.

Tersane Koyu

Arkeolojik kalıntıların yoğun olduğu bölge olan Tersane Koyu, Bizans Dönemi'ne ait eserler içeriyor.
Gece hayatı
Gün içerisinde alışveriş yapabileceğiniz çarşının sakin yüzü akşamları yerini kalabalık ve eğlenceli ortamlarla değişiyor. Türkçe veya yabancı müzik dinleyebileceğiniz birçok bar gecenize renk katıyor.
Faydalı Bilgiler
  • Kaş'ın içinde yer alan dalış merkezlerinden önceden randevu alarak dalış ve kano gezisi yapabilirsiniz.
  • Kaş'ın dar ve sevimli sokaklarında yer alan dükkânlardan özel tasarım hediyelikler ve kıyafetler satın alabilirsiniz.
Damak Zevki
Gün içerisinde alışveriş yapabileceğiniz çarşının sakin yüzü akşamları yerini kalabalık ve eğlenceli ortamlarla değişiyor. Türkçe veya yabancı müzik dinleyebileceğiniz birçok bar gecenize renk katıyor.
*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.