Filtreleme Seçenekleri
Filtreleme seçenekleri için tıklayınız
Fiyat aralığı (kişi başı)
76.0 TL
255.0 TL
Otel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Bölge seçebilirsiniz.
Tesis Tipi
Hotel Zinciri
Otel Genel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Yakınındaki Yerler
Konaklama tipini seçebilirsiniz.
Aramayı güncelle
Şehirden fazla uzaklaşmadan şehrin karmaşasından kaçmak ya da günübirlik iş gezintilerini keyifli hale getirmek için büyük şehirlerin hemen yanı başında konumlanmış oteller, hizmetleri ve aktiviteleriyle dikkat çekiyor.

Yakın Bölge Otelleri, özel hizmetleri, doğal ortamları, lezzet seçenekleri ve iş toplantılarına olanak sağlayan imkanlarıyla konuklarını ağırlıyor.

Şehre Yakın Konum

Büyük şehirlere yakın konumuyla dikkat çeken tesisler, çok vaktinizi almadan kısa tatil kaçamakları için ideal. Hafta sonunda, şehrin gürültüsünden bıkan tatilciler için en uygun çözüm olan Yakın Bölge Otelleri farklı beklentilere uygun çözümler sunuyor.

Doğayla İç İçe

Stresli, gürültülü şehir yaşamından izole, doğal ve sessiz ortamda hizmet sunan tesislerde konuklar dinlenirken, doğayla baş başa kalma imkanı da yakalıyor. Genellikle ormanlık alanlarda yer alan otellerde aynı zamanda deniz-kum-güneş üçlüsü de bulunuyor.

Toplantı Olanakları

Hem tatil, hem de iş diyenlerdenseniz aradığınız her şey bu tesislerde. İş toplantıları için toplantı salonlarından, teknolojik imkanlara kadar her türlü detayı sunan Yakın Bölge Otelleri'nde iş toplantılarınız daha da keyifli hale geliyor.

Açık Havada Unutulmaz Lezzetler

Misafirleri, şehrin atmosferinden uzak yemyeşil bir ortamda eğlenceli yemek saatleri de bekliyor. Açık havada, piknik tadında sunulan lezzetler damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakıyor. Geniş ve ferah bir ortamda sunulan lezzetler çocuklu aileler için de ideal.

Spor İmkanı

Tesisler; kısa yürüyüşler, fitness salonları, at binme, kısa koşular için de oldukça uygun ortama sahip. Hafta sonları sırf bu aktiviteler için de tercih edilecek tesislerde yeni hobiler bile edinebilirsiniz.

*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.