Maxx-Royal-Kemer-Resort-Spa
Kaya-Palazzo-Golf-Resort
Maxx-Royal-Belek-Golf-Spa
Cornelia-Diamond-Golf-Resort-Spa
Gloria-Otelleri
Rubi-Platinum-Spa-Resort-Suites
Filtreleme Seçenekleri
Filtreleme seçenekleri için tıklayınız
Fiyat aralığı (kişi başı)
0.0 TL
443.0 TL
Otel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Bölge seçebilirsiniz.
Tesis Tipi
Hotel Zinciri
Otel Genel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Konaklama tipini seçebilirsiniz.
Aramayı güncelle
Turizm sektörünün öncü firması Etstur, misafirlerinin tam ve şeffaf olarak tatil tercihlerini yapabilmeleri için "Arz Güvenliği" çalışmalarını sürdürüyor.
Bu çalışmalar kapsamında tatile giden misafirlerinin yarısına yakınıyla telefon görüşmeleri yapan ve bu görüşmeleri tüm ilgililere sürekli raporlayan, herkesin objektif görüşlerini yazabilmeleri için tarafsız yorum sitesi otelpuan.com'u kullanıma açan Etstur, üçüncü adımda da Bağımsız Denetim firması AND'ye birlikte çalıştığı tesisleri denetletiyor.
Etstur misafirleri web sitesinde otellerin sayfalarına girdiklerinde, hem bağımsız denetim puanlarını, hem otelpuan.com ortalamasını, hem de Etstur değerlendirmelerini görebiliyorlar.

Etstur Öneriyor

20 yılı aşkın süredir misafirlerimiz bize "Hangi tesisi tavsiye ediyorsunuz?" diye soruyorlar. Artık "Arz Güvenliği" konseptimizin son aşaması olarak, tüm denetim ve yorumları göz önünde bulundurarak objektif bir liste ortaya koyabiliyoruz.

Etstur, misafir geribildirimleri, anket değerlendirmeleri, bağımsız denetim kuruluşuna yaptırdığı tesis denetimleri ve tesisin yatırım kalitesinin birlikte değerlendirilmesi sonucu, parametrik anlayışla, her yıl performanslarına göre tavsiye edeceği tesisleri objektif olarak belirliyor.

*Bağımsız denetim puanlarına, Otelpuan verilerine ve tavsiye ettiğimiz tesislere her otelin kendi sayfasından ulaşabilirsiniz.
Etstur 2008 yılından beri Bağımsız Tesis Denetimi Projesi kapsamında her yıl, bünyesinde yer alan yüzlerce otelin denetimini gerçekleştiriyor.

Denetimleri gerçekleştirirken de bağımsız denetim kuruluşu AND’nin raporları sonucunda tesisler; 2 ana kategoride, 100 puan üzerinden değerlendiriliyor:

1. Hizmet Kalitesi

Bu kategoride hizmetler ve hizmetlerin verildiği alanlar ayrı ayrı değerlendiriliyor. Kategori kapsamında; genel alanlar, odalar ve banyoları, yiyecek ve içecek hizmetleri, su ve spor aktiviteleri, animasyon ve eğlence aktiviteleri, tekerlekli sandalye kullanan misafirlere yönelik uygulamaları, alt yapının sürekliliği, ön büro faaliyetleri, misafir ilişkileri, çocuklarla ilgili faaliyetler, sağlık ve güzellik hizmetleri değerlendirmede dikkate alınan noktalar oluyor.

2. Müşteri Güvenliği

Bu kategoride oteller; gıda güvenliği, yangın güvenliği, genel güvenlik ve havuz güvenliği olmak üzere dört ana başlıkta değerlendiriliyor.

Ayrıca Etstur, Türk turizm sektöründe ilk kez bir bağımsız denetim firmasının değerlendirmeleri ile birlikte otelpuan.com sitesinde yer alan tüketici anketlerinin sonuçlarının ve tesis yatırım puanlarının, standart sapmalar göz önünde bulundurularak hesaplanması sonucu, çocuklar ve tekerlekli sandalya kullanan misafirlere uygun tesislerin belirlendiği çalışmalara da öncelik veriyor. Buna göre oteller; "Tekerlekli Sandalyeye Uygun" ve "Çocuk Dostu" tesisler olarak isimlendirilen sınıflandırma kapsamında da denetleniyor.
Tekerlekli Sandalyeye Uygun Tesis
Engelli (özürlü) misafirlerin doğru tesise karar verebilmelerine referans olması ve otellerde sorunsuz bir tatil yaşayabilmeleri için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Özürlüler Müdürlüğü Danışmanı Yüksek Mimar Şükrü Sürmen'in belirlemiş olduğu kriterler, bağımsız denetim kuruluşu AND tarafından denetlendi. Misafir anketleri, tesisin tekerlekli sandalye kullanan misafirlere yönelik aktivitelere dair yaptığı yatırımların da hesaplanması sonucu Tekerlekli Sandalyeye Uygun Tesisiler belirleniyor.
Çocuk Dostu Tesis
Çocuklara yönelik müşteri güvenliğini sağlayan, çocuk konaklamaları, aktivite, yeme-içme ve bakım konularında kaliteli hizmet sunan tesisler, aileleriyle tatile çıkmak isteyen misafirleri, keyifli ve huzurlu bir ortamda ağırlıyor. Bu oteller, Etstur misafir memnuniyeti ölçüm anketlerinde çocuklu ailelerin yapmış olduğu değerlendirmeler, bağımsız denetim kuruluşu AND denetimleri ile tesiste çocuk ve çocuk aktivitelerine yönelik yapılan yatırımlar ve çocuk güvenliği dikkate alınarak belirleniyor.
*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.