Disneyland Kampanya
Yurt Dışı Oteller
Voyage Otelleri
Uçak Bileti Arama
Otel Puan
ubt-yurtici-alternatif-hy-1920x220-16102014
Filtreleme Seçenekleri
Fiyat aralığı (kişi başı)
0.0 TL
413.0 TL
Otel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Bölge seçebilirsiniz.
Konaklama tipini seçebilirsiniz.
Belek
Etstur, bu yıl da tatilcilerin fiyat avantajlarından en iyi koşullarda yararlanabilmesi için erken rezervasyon sigortası güvencesiyle oldukça yüksek indirimler sundu.

Erken Rezervasyon Sigortası

Erken Rezervasyon Dönemi'nin en önemli avantajı, geçmiş yıllarda olduğu gibi her koşulda cezasız iptal hakkı sunan Erken Rezervasyon Sigortası oldu. Etstur, 2014'te gerçekleşecek tatilleriniz için, 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı iptal etme fırsatı sundu. Etstur'la erken rezervasyon yaptıranlar, tatile karlı çıkıyorlar!

Erken Rezervasyon

12 yıldır Erken Rezervasyon'da öncü olan Etstur, 2014 erken rezervasyon indirimlerini onlarca farklı otelde sundu. Oldukça cazip indirimlerle devam eden erken rezervasyon kampanyası tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntem olarak biliniyor. Üstelik erken rezervasyon sigortası ile de tatilcilere güvence sağlanıyor.
Fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için erken rezervasyon süreci farklı dönemlerde gerçekleştiriliyor. Misafirlerimize birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanıyor.

*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.