Filtreleme Seçenekleri
Belek
Etstur, bu yıl da tatilcilerin fiyat avantajlarından en iyi koşullarda yararlanabilmeleri için Erken Rezervasyon Sigortası güvencesiyle oldukça yüksek indirimler sunuyor.

Erken Rezervasyon Sigortası

Etstur'un Erken Rezervasyon Dönemi için sunduğu avantajlı bir uygulama olan Erken Rezervasyon Sigortası ile geçmiş yıllarda olduğu gibi misafirlere, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal hakkı sunuluyor. Bu uygulama ile 2015 yılında gerçekleşecek tatilleriniz için, konaklama başlangıcından 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı iptal etme fırsatına sahip oluyorsunuz.

Etstur'dan Tatil Yağmuru

Etstur, 2015 döneminde onlarca farklı otele yönelik, % 45'e varan Erken Rezervasyon indirimi sunuyor. Oldukça cazip indirimlerle devam eden Erken Rezervasyon kampanyası, 13 yıldır tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntem olarak biliniyor. Üstelik bu dönem içerisinde uygulanan Erken Rezervasyon Sigortası ile de tatilcilere konaklamalarına 72 saat öncesine kadar tatilini iptal etme güvencesi sağlanıyor.

2015 yılına özel Etstur'dan Tatil Yağmuru yarışmasıyla Erken Rezervasyon Dönemi boyunca Kesketatilolsa.etstur.com adresindeki başvurunu formunu doldurup en güzel tatil fotoğraflarını #etstur ve #kesketatilolsa etiketleriyle Instagram'da paylaşan yarışmacılar arasından ilk üçe girenler aşağıdaki ödüllerin sahibi olacak.

1. 2015'e özel çift kişilik Erken Rezervasyon kampanyasına dahil olan 5 yıldızlı yurt içi otel konaklaması ve özel jet ile ulaşım, Royal Carabian ile cruise seyahati ve business class uçak biletleriyle Kıbrıs tatili
2. Yurt içinde 5 yıldızlı otelde 5 gece çift kişilik konaklama ve otele helikopter ile transfer
3. Yunan Adaları'nda çift kişiye 3 gecelik cruise tatili ve İzmir-İstanbul gidiş-dönüş uçak biletleri

Fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için erken rezervasyon süreci farklı dönemlerde gerçekleştiriliyor. Misafirlerimize birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanıyor.

*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.