Keşke Tatil Olsa - Erken Rezervasyon 2015
Filtreleme Seçenekleri
Belek
Etstur, bu yıl da tatilcilerin fiyat avantajlarından en iyi koşullarda yararlanabilmeleri için Erken Rezervasyon Sigortası güvencesiyle oldukça yüksek indirimler sunuyor.

Erken Rezervasyon Sigortası

Etstur'un Erken Rezervasyon Dönemi için sunduğu avantajlı bir uygulama olan Erken Rezervasyon Sigortası ile geçmiş yıllarda olduğu gibi misafirlere, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal hakkı sunuluyor. Bu uygulama ile 2015 yılında gerçekleşecek tatilleriniz için, konaklama başlangıcından 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı iptal etme fırsatına sahip oluyorsunuz.

Etstur'dan Tatil Yağmuru

Etstur, 2015 döneminde onlarca farklı otele yönelik, % 45'e varan Erken Rezervasyon indirimi sunuyor. Oldukça cazip indirimlerle devam eden Erken Rezervasyon kampanyası, 13 yıldır tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntem olarak biliniyor. Üstelik bu dönem içerisinde uygulanan Erken Rezervasyon Sigortası ile de tatilcilere konaklamalarına 72 saat öncesine kadar tatilini iptal etme güvencesi sağlanıyor.

2015 yılı Erken Rezervasyon dönemine özel Etstur'dan Tatil Yağmuru yarışması ile kesketatilolsa.etstur.com adresindeki başvurunu formunu doldurup en güzel tatil fotoğraflarınızı #etstur #rixos ve #kesketatilolsa etiketleriyle Instagram'da paylaşın. Jürinin belirleyeceği en iyi 30 fotoğraftan birinin sahibi olun, Rixos Otelleri’nde, hiçbir ücret ödemeden tatile çıkma şansını yakalayın!

Jürinin belirleyeceği en iyi 30 fotoğrafın sahipleri aşağıdaki ödülleri kazanıyor:
1. çifte; Rixos The Palm Dubai King Suit’te 7 gece çift kişilik konaklama, business class uçak biletleri ve havaalanı transferleri
4 çifte; Rixos Libertas Dubrovnik, Rixos Bab Al Bahr - Dubai, Rixos Seagate Sharm, Rixos Sharm El Sheik’te 7 gece çift kişilik konaklama, ekonomi class uçak biletleri ve havaalanı transferleri
10 çifte; Rixos Premium Göcek Villa, Rixos Premium Belek, Rixos Premium Tekirova, Rixos Sungate, Rixos Premium Bodrum, Rixos Beldibi’nde 7 gece çift kişilik konaklama, ekonomi class uçak biletleri ve havaalanı transferleri
15 çifte; Rixos Premium Belek, Rixos Premium Tekirova, Rixos Sungate, Rixos Premium Bodrum, Rixos Premium Göcek, Rixos Beldibi, Rixos Konya, Rixos Grand Ankara, Rixos Eskişehir, Rixos Downtown Antalya ya da Rixos Pera İstanbul’da 5 gece çift kişilik konaklama
*Yarışma ve ödül detayları kesketatilolsa.etstur.com web sitesinde Katılım Koşulları’nda belirtilmiştir.
Fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için erken rezervasyon süreci farklı dönemlerde gerçekleştiriliyor. Misafirlerimize birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanıyor.

*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.