Son-Dakika-Tatil-Firsatlari Balayi-Otelleri
Günün Fırsatı

2014 Erken Rezervasyon

Belek
Etstur, tatilcilerin fiyat avantajlarından en iyi koşullarda yararlanabilmesi için erken rezervasyon sigortası güvencesiyle oldukça yüksek erken rezervasyon indirimleri sunuyor.

Erken Rezervasyon Sigortası

Erken Rezervasyon Dönemi'nin en önemli avantajı, geçmiş yıllarda olduğu gibi her koşulda cezasız iptal hakkı sunan Erken Rezervasyon Sigortası."Ya son anda bir aksilik çıkarsa?" diyerek tatilinizi erken planlamaktan korkmayın! Etstur, 2014'te gerçekleşecek tatilleriniz için, 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı iptal etme fırsatı sunuyor. Etstur'la erken rezervasyonunuzu hemen yaptırın, tatile karlı çıkın!

Erken Rezervasyonda 5. Dönem

12 yıldır Erken Rezervasyon'da öncü olan Etstur, 2014 erken rezervasyon indirimlerini onlarca farklı otelde sunuyor. Oldukça cazip indirimlerle devam eden 5. Erken rezervasyon döneminde son kayıt 31 Mart. Tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntem olarak bilinen erken rezervasyon dönemlerinde indirim oranları, sezon yaklaştıkça düşüyor. Üstelik erken rezervasyon sigortası ile de tatilcilere güvence sağlıyor.
Fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için erken rezervasyon süreci farklı dönemlerde gerçekleştiriliyor. Misafirlerimize birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanıyor.