Son-Dakika-Tatil-Firsatlari Balayi-Otelleri
Günün Fırsatı

Erken Rezervasyon Avantajları

Etstur’un, 3 Haziran 2013 tarihinde sona eren erken rezervasyon kampanyası yaz fırsatları ile devam ediyor.
"İndirimler yanıltır, fiyatlar asla!" ilkesiyle yola çıkan turizm lideri, erken rezervasyon avantajlarıyla bu yıl da tatilcilerin yüzünü güldürdü. Etstur’un erken rezervasyon avantajlarından yararlanan misafirler, yüksek konaklama fiyatları üzerinden yüksek indirim oranları uygulaması yerine basit ve net, kişi başı, günlük konaklama fiyatları ile seyahat edecekler.

Planlanmış Bir Tatilin
Keyfini Sürün

Önceden yapacağınız tatil rezervasyonu ile hem karlı çıkın, hem de taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanın. Aylar öncesinden karar verdiğiniz tatil size, planlanmış bütçe ve aynı zamanda planlanmış zaman sağlıyor. İstediğiniz tesiste, istediğiniz oda seçeneklerine; sıra beklemeden, zaman kaybetmeden, hızlı rezervasyon yaptırmanın keyfine varırken erken rezervasyon avantajlarının rahatlığını doyasıya yaşıyorsunuz.
Fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için erken rezervasyon sürecini birçok farklı kademede gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimize birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanıyor. Erken Rezervasyon imkanlarıyla tatilinize karar verdiğinizde mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül ve ekim aylarına yönelik önceden indirimli rezervasyon yaptırarak planlama yapabiliyorsunuz.

Erken Rezervasyon Sigortası

Erken Rezervasyon Sigortası ile Erken rezervasyon döneminde yaşanan en büyük sıkıntının önüne geçen Etstur, bu yıl da misafirlerinin aynı fırsattan yararlanmalarına imkan tanıdı. Erken rezervasyon iptali ile ilgili teminatlar bu yıl da Etstur ve Mapfre Genel Sigorta arasında düzenlenen poliçe kapsamında, ek ücret karşılığında sağlandı.