gazelle-otel-1920x220-01102014 1 1920x220
kucuk-oteller-1920x220-12052015
Filtreleme Seçenekleri
  • Sırala
  • Filtre
  • Harita
Fiyat aralığı (kişi başı)
0.0 TL
383.0 TL
Otel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Bölge seçebilirsiniz.
Tesis Tipi
Otel Genel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Konaklama tipini seçebilirsiniz.
Yakınındaki Yerler
Aramayı güncelle

Bolu'nun gece hayatı bakımından çok hareketli bir şehir olduğu söylenemez. Bolu'da geçirdiğiniz gecelerinizi renklendirecek en güzel mekanlar Abant Gölü ve Kartalkaya Kayak Merkezi yakınlarında bulunuyor.

Bizans döneminde ''Polis'' şeklinde adlandırılan kent, 11. yüzyılda yöreye gelen Türkmenler tarafından Bolu adıyla anıldı.

Göynük Evleri

"Kentsel Sit Alanı" ilan edilen Göynük, geleneksel Osmanlı evleriyle tam bir film setini andırıyor! 20. yüzyılın başında inşa edilen bu maket gibi evleri Bolu'da gezilecek yerler listenizin en başına koyun!

Bolu Hamamları

Osmanlı ve Bizans dönemlerinden kalan birçok tarihi hamama ev sahipliği yapan Bolu'da Yukarı Taşhan, Orta Hamam, Tabaklar Hamamı ve Sultan Hamamı'nı ziyaret edebilirsiniz.

Gölcük

Bolu merkeze sadece 15 km uzaklıkta bulunan Gölcük, muhteşem göl manzarası, sükuneti ve kamping alanları ile dinlenmek isteyenlerin uğrak yeri.

Tarihi ve Kültürel Miraslar

Tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan Bolu'nun sahip olduğu pek çok tarihi miras var. Büyük Camii, İmaret Camii, Gerede Asar Kalesi ve Akşemseddin Türbesi bu kıymetli mekanlardan bazıları.

Damak Zevki

Türkiye'nin en iyi aşçılarını yetiştiren Bolu yemekleriyle lezzet şöleni vaat ediyor. Keşli cevizli erişte, Bolu mantısı, kabaklı gözleme ve yoğurtlu bakma çorbası Bolu'da tatmanız gereken tatlardan.

Faydalı Bilgiler

  • Bolu'nun en popüler yeme-içme mekanı Kubbealtı'nın muhteşem gözlemelerinden yemeden kentten ayrılmayın.
  • Merkezde ve Abant çevresinde toplanmış Bolu Otelleri genelde tüm ihtiyaçları karşılayacak kadar donanımlı.

Gece Hayatı

Pek hareketli bir eğlence hayatına sahip olmayan Bolu'nun en renkli mekanlarından olan ve İzzet Baysal Caddesi'nde bulunan Destina Club'ı tercih edebilirsiniz.

*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.