Ali Bey Resort
Hotel-Baia-Bodrum
Cornelia-Diamond-Golf-Resort-Spa
Maxx-Royal-Belek-Golf-Spa
Hotel-Baia-Lara
Filtreleme Seçenekleri
Filtreleme seçenekleri için tıklayınız
Fiyat aralığı (kişi başı)
73.0 TL
628.0 TL
Otel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Bölge seçebilirsiniz.
Tesis Tipi
Hotel Zinciri
Otel Genel Özelliklerini seçebilirsiniz.
Konaklama tipini seçebilirsiniz.
Aramayı güncelle
Sonunda evleniyorsunuz...
Düğün, damatlık, gelinlik, davetiye derken her şey hazır.

Peki ya "evet" dedikten sonra birlikte geçireceğiniz o muhteşem tatili planladınız mı?

Otelin İkramı Sizi Karşılasın

Etstur balayınızın kusursuz geçmesi için her detayı düşündü. Balayınıza güzel bir başlangıç için odaya girişinizde sizi otelin ikramı karşılayacak. Bu ikram bazı tesislerde şarap ve meyve sepeti bazılarında şampanya ve tatlı tabağı olabiliyor.

Kıbrıs'ta Balayı

Kıbrıs'taki tesislerimiz balayı çiftlerine özel, birbirinden farklı birçok hizmet ve uygulama sunuyor. Odanıza yapılacak özel dekorasyondan, odada bornoz, terlik, executive buket ve taze çiçek yapraklarıyla yatak süslemeye kadar daha pek çok ayrıntıyı tercih edebilirsiniz.

Balayınızı Renklendirecek Öneriler

Tesislerimiz balayı çiftlerine özel, birbirinden farklı birçok hizmet ve uygulama sunuyor. Odanıza yapılacak özel dekorasyondan, her sabah ücretsiz gazete bırakılmasına kadar daha pek çok ayrıntıyı tercih edebilirsiniz. Size en çok uyan balayı paketini aşağıdaki linkten seçip, rezervasyon için Etstur'a ulaşabilirsiniz.

Etstur Güvencesi, Etstur Kalitesi

Etstur balayınızda her sorunuza yanıt bulmak için yanınızda olacak. Deneyimli Etstur rehberleri sizi girişte karşılayıp, sizin yerinize odaya giriş işlemlerinizi yapacaklar. Eğer tesis müsait ise, odanızın mutlaka deniz tarafında olmasını sağlayacaklar. Keyifli bir balayı ile başlayan, mutlu bir evlilik yaşamı dileklerimizle...
İlk Kahvaltıyı Odanızda Baş Başa Yapın
Tesislerimizin pek çoğu, balayı çiftlerine özel olarak ilk kahvaltılarını odalarında baş başa yapma imkanı tanıyor. İsterseniz bu imkanı, Etstur rehberi ile görüşerek başka bir güne de kaydırabilirsiniz.
Romantik Bir Akşam Yemeği
Bir balayı tatilinin vazgeçilmezi romantik bir akşam yemeğidir. Pek çok tesiste siz balayı çiftlerimize, özel bir mekanda ya da özenli servis sunan a la carte restoranlarda romantik bir akşam yemeği önceliği tanınıyor. En doğru tercihi yapabilmek için, tesislerimizin sundukları imkanları detaylı olarak incelemenizi öneriyoruz.
Eşinizle Beraber İlk Masajınız
Balayınızı daha da romantik kılacak olan birlikte ilk masaj sizi ve eşinizi bekliyor. Balayı tatili konusunda uzman tesisler size özel farklı imkanlar tanıyorlar. Belli oranda indirimlerden, bir defalık ücretsiz masaja kadar tesislerimizde pek çok alternatif bulunuyor. Geriye size en çok uyan tesisi seçmek kalıyor.
*Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır.   **Sadece belirli dönemlerde geçerlidir
Sayfada anılan tüm otel konaklama fiyatları, Worldcard ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlarıdır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Sadece belirli dönemlerde geçerlidir.